Jeśli interesuje Cię tematyka projektowania doświadczeń, UX i komunikacji wizualnej i chcesz zgłębić wiedzę z zakresu projektowania, dołącz do kreatywnej grupy na fejsbuku. Grupa jest dla tych, którzy chcą nauczyć się projektowania wizualnego i user experience, oraz dla osób, których interesuje rozwój osobisty. Celowo łączę te dwa obszary. W grupie kładę nacisk na edukację i metodykę projektowania, czyli KNOW HOW. Narzędzia i programy są tylko dodatkiem 🙂

Narzędzi i programów jesteśmy w stanie nauczyć się samodzielnie z tutoriali (wskazuję, jakie warto poznać lub doradzam, które są najlepsze do własnych potrzeb), często się zmieniają, dlatego skupiam się głównie na wiedzy merytorycznej know how, opartej na realnych przykładach i case study. Wspieram, pomagam, pokazuję, dzielę się własnym 20 – letnim doświadczeniem, zarówno ze strony kreacji (projektowania) jako projektant, oraz biznesu, jako przedsiębiorca. Pomagam zrozumieć się nawzajem i znaleźć wspólny język projektowania, podczas współpracy między sobą. Wartości, jakie zyskuje każda ze stron jest bardzo duża, i im lepsza współpraca, tym większe korzyści. Zakres komunikacji jest dość szeroki; obejmuje temat wyceny pracy, pisania briefu, założeń projektowych, strategii, samego projektowania, prezentowania pracy, obrony jej, czy przyjmowania krytyki lub samego oceniania projektu.

Każdy jest mile widziany

 

Zależy mi na najlepszej jakości, zarówno wartości treści jak i współpracy w grupie, i staram się tego pilnować. Zapraszam 🙂

Link: Dołączam do grupyWspieram w budowaniu komunikacji wizualnej i UX – Magdalena Therkildsen”

 

O mnie

Nazywam się Magdalena Therkildsen. Ukończyłam Projektowanie Komunikacji Wizualnej na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Projektowanie Książki na Wydziale Grafiki i Reklamy Uniwersytetu Sztuki w Wiedniu, Szkołę Coachów i Trenerów Biznesu oraz UX Design na SWPS w Warszawie. Od kilku lat pasjonuje mnie rozwój osobisty.

Dzięki połączeniu dwóch pasji; projektowania i psychologii, user experience stał mi się jeszcze bliższy. Interesuje mnie wpływ przedmiotów i komunikatów wizualnych na doświadczenia człowieka.

W wolnych chwilach piszę książkę, prowadzę grupę na facebooku oraz piszę bloga, gdzie łączę świat designu i rozwoju osobistego, z projektowaniem doświadczeń.

Share This